Hizmetlerimiz

BALO DAVET

Balo salonları, özel gün ve gecelerin aranan mekânları arasında yer almaktadır. Bununla birlikte hem rezervasyon hem de kayıt işlemleri yapılmaktadır. Mezuniyet, düğün, nişan gibi özel etkinlikler de; balo salonları sık tercih edilmektedir.

Büyük organizasyonlarda daha geniş ve davetli sayısını karşılayabilecek, balo salonlarının seçimi yapılmaktadır. Aynı zamanda salonda yer alan detaylar üzerinde de değişiklikler yapılabilmekte ve dekorasyonlar başarılı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Bu sayede misafirlerin hoş ve kusursuz bir davette yer alması sağlanmaktadır. Ayrıca balo salonlarına canlı müzik ya da DJ gibi ses efektleri de eklenebilmektedir. Bu durumda davet daha eğlenceli hale de getirilmektedir.

Özellikle nişan ve düğün organizasyonlarında, isteğe bağlı olarak balo salonlarında canlı müzik etkinliklerine yer verilmektedir. Bununla birlikte dillere destan ve akıllarda iz bırakacak özel günler, geçirilmektedir. Balo salonlarının bu anlamda niteliği de büyük önem taşımaktadır. Davetli sayısına göre tutulan balo salonları, geniş ve ferah ortamlarda yer alma şansını davetlilere sunmaktadır. Ayrıca salonun süsleme ve renk detayları da, bu anlamda isteğe bağlı olarak tasarlanabilmektedir. Özel geceler için ışık ve ses efektlerine de salonlarda yer verilmektedir.

Balo salonlarının kusursuz ve en nezih olanları üzerinde tercihlerini yapmak isteyenler, Öztürkler Düğün Salonu seçeneklerinden yararlanabilmektedir. Bu sayede özel günleriniz hem kusursuz hem de destansı bir şekilde yaşanmaktadır.

Image